O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Karaś-Batko świadczy kompleksowe usługi prawne.

Kancelaria mieści się w Krakowie.

 

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Katarzyna Karaś-Batko, absolwent UJ z ukończoną aplikacją w OIRP w Krakowie. Radca prawny zdobywał doświadczenie przez świadczenie pomocy prawnej na rzecz jednostek samorządu terytorialnego, organów administracji rządowej, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, syndyka masy upadłości oraz innych podmiotów, w tym świadcząc pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych.

 

Głównym celem Kancelarii jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w stale zmieniających się w naszym kraju uwarunkowaniach prawnych. Doświadczenie prawników Kancelarii umożliwia rozwiązywanie problemów prawnych niezależnie od stopnia ich skomplikowania, zaś dynamizm i elastyczność pozwala na dostosowanie zakresu i formuły świadczonych usług do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

 

Codzienna praca Kancelarii to uporządkowanie, punktualność i przede wszystkim rzetelna obsługa Klienta. Podstawą działalności jest gruntowna i szeroka znajomość dziedzin prawa i doświadczenie zawodowe. Jakość świadczonych usług oraz zaufanie Klienta jest priorytetem i podstawą dla utrzymania najwyższego poziomu w ich świadczeniu.

 

Zapraszam do współpracy.

Aktualności

Prev Next

Witamy !

Witamy Państwa na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z zakresem działania Kancelarii.

Czytaj wiecej...

Nowe strona internetowa Kancelarii

Przedstawiamy Państwu nowa stronę internetową naszej Kancelarii.

Czytaj wiecej...